| |

انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

در انتخابات ۱۴۰۰ به چه کسی رأی می دهید؟

[کپی کردن لینک]
زمان پست: 20-12-11 08:39:21 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
سال ۱۴۰۰ در انتخابات به چه کسی رأی می دهید با توجه به حضور احتمالی نامزدهای معرفی شده در اینترنت؟
زمان پست: 20-12-20 01:35:41 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
به هیچکس!!!چون برنامه ها از قبل مال مملکت توسط سران نظام ریخته شده،رئیس جمهورم هر کسی باشه،جیب خودشو،هفت پشت و نوه و نتیجه رو پر میکنه ومیسپاره به بعدی.....تو بودجه نگاه کن کل پول ملت بدبخت تو 3نهاد بین خودشون پخش کردند و اصلا مردم شخمشونم نسیتند!!!80میلیون مردم بدبخت، شدند گاوشیرده اقایون،کلا رأی دادن اشتباهه،حالا هر که میخواد باشه.
زمان پست: 20-12-20 07:51:17 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
شخصا رهبر قبول دارم هر کی ساز رهبر بزن من قبول دارمش. هر کس نه نتیجه همین میشه دیگه دارید مشاهده میکنید ...
زمان پست: 20-12-22 10:59:28 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
خود سپاهیا میگن رییس جمهور بعدی یه نظامی هستش ...حتما از قبل انتخاب کردن کیو بیارن که پدر ملتو دربیاره ...کل کشور میشه حکومت نظامیو خلاص...
زمان پست: 20-12-22 17:25:51 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
والا نمی‌دونم چرا هرچی اتفاق میفته پای رهبر میکشم وسط خوبه تا حالا دخالت نکرده
نتیجه رای آزادی و عشق و حال و روحانی رو که دیدیم نتیجه اصولگرا های ... هم دیدیم ...
نتیجه امید بستن یه وعده های کسانی که پای حرفاشون نبودن و حتی یه معذرت خواهی هم نکردن
اگه میخواید همین وضع ادامه و بحرانی تر بشه برید
رای به x و ... بدید اگه میخواید این افتضاح ها رو نیستید حداقل کسی رو انتخاب کنید که پای حرفاش باشه (کاملا معلومه کی هست پا حرفاش )
خدایی سردار سلیمانی و رهبر و. امثال اینا رو میشه مقاسیه کرد با یه عده که خودشون بی اعتبار. کردن
؟؟؟ واقعا خنده داره که و فنی حق روشنه چطور یه عده امید به وعده های بی اساس می بندند .
زمان پست: 20-12-22 17:27:31 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
جای حرف زیاده ... در کل حرفامو زدم انتخاب هر کس دست خودشه ... امید دارم که روزای خوب بیاد
زمان پست: 20-12-26 15:58:56 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  aria در 20-12-26 18:04

ویرایش  aria در 20-12-26 16:25

ویرایش  aria در 20-12-26 16:25

همینا که میگن رأی نمیدیم 4 صبح میرن جا میگیرن که اول همه رأی بدن خخخخخخخ
اگه کسی پیدا بشه که زندگیش اشرافی نباشه حداقل مثل مردم معمولی جامعه باشه به فکر رفاه مردمش باشه و اداره کردن کشور رو بلد و سابقه خوبی داشته باشه شاید بهش رأی بدم.بین اینایی که تا امروز ازشون به عنوان نامزد احتمالی نام برده میشه احمدی نژاد اگه بزارن این دوره بیاد احتمال رأی آوردنش زیاده،
یکی بیاد که(بتونه کشور رو اداره کنه برای پستهای مهم افراد شایسته و خداشناس رو انتخاب کنه)حداقل یکی از وعده اش هم این باشه که نظارت کنه دیگه هر ساعت قیمتها تغییر نکنه، مایحتاج مردم ناپدید نشه و بعد چندماه با قیمت 3 برابر یا بیشتر تو بازار پیدا بشه به فکر آسایش مردم باشه،... بی کفایتی مسئولین و تحریم ،مسائل اقتصادی و...بلاهایی سر مردم آورده که اکثر مردم به همین خواسته های حداقلی از رییس جمهور بعدی هم راضی هستن یاد حرفهای جهانگیری افتادم که می‌گفت مردم ایران یادتان می آید که قیمتها لحظه ای بالا می‌رفت و... فکر کنید نامزد بعدی بخواد بگه مردم ایران یادتان می آید که ... چه سوژه های جالبی که برای گفتن داره!!! خخخخخ
حالا کو تا انتخابات،،، چه بخواین رأی بدین چه نخواین فعلا باید پروتکلهای بهداشتی رو رعایت کنید.
زمان پست: 20-12-27 11:03:57
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  6aahin در 20-12-27 11:06
yazdannader 20-12-22 17:25
والا نمی‌دونم چرا هرچی اتفاق میفته پای رهبر میکشم وسط خ ...

والا میدونی وخودتو به اون راه زدی
اختیارات رهبری چی ان تو نظام؟؟ نمونه شو میارم برات
۱- ترسیم خطوط کلی وسیاست گذاری های نظام بر اساس اصل ۱۱۰ قانون اساسی و تنظیم روابط بین قوای سه گانه به عهده مقام معظم رهبری است که این وظیفه به صورت مستقیم و یا به صورت غیر مستقیم توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام ،شورای عالی انقلاب فرهنگی ، شورای امنیت ملی و...انجام می شود.
۲- در بخش اجرا ، رهبری تنها نظارت بر اجرا را به عهده دارد و مسئولیت اجرایی رهبری به این معنا نیست که تمام اعمال و رفتار مدیران در قوه مجریه مورد تایید و یا حوزه اقتدار رهبری قرارگیرد . سیر اجرای قوانین توسط قوه مجریه (دولت) در سلسله مراتب اجرایی صورت می پذیرد .رهبری نه توان نظارت بر اعمال و رفتار تمام کارگزاران جزء را دارد و نه چنین امری محتمل و متصور است زیرا گفته می شود بیش از دهها هزار پست و مدیریت اجرایی در کشور ( در روستا، بخش ، شهر ،استان و کشور )وجود دارد.
۳- در بخش قضاوت و قوه قضاییه رهبری با عزل و نصب رئیس قوه قضاییه بر روند اجرایی امور نظارت دارد.
۴- در بخش تقنین و قانون گذاری گرچه مجلس شورای اسلامی عهده دار قانون گذاری است اما شورای نگهبان به عنوان ناظر بر مصوبات مجلس محسوب می شود که اعضای فقهای این شورا توسط رهبری منصوب می شوند و از این طریق بر مصوبات مجلس نظارت دارند.
۵- ودر نهایت صدور احکام حکومتی در موارد خاص برای رفع بن بست در اداره نظام .
همچنین شرایط ،اختیارات ، وظایف و دامنه قدرت مقام معظم رهبری در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ۱۳۵۸( بازنگری ۱۳۶۸) در فصل هشتم قانون اساسی و در اصول ۱۰۷،۱۰۸،۱۰۹،۱۱۰،۱۱۱،۱۱۲به تفصیل بیان شده است .
وظایف و اختیارات رهبر طبق اصل ۱۱۰ به قرار ذیل است:
۱ – تعیین سیاستها کلی نظام جمهوری اسلامی ایران پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام.
۲ – نظارت بر حسن اجرای سیاستهای کلی نظام.
۳ – فرمان همه پرسی.
۴ – فرماندهی کل نیروهای مسلح.
۵ – اعلام جنگ و صلح و بسیج نیروهای.
۶ – نصب و عزل و قبول استعفای :
الف – فقهای شورای نگهبان.
ب – عالیترین مقام قوه قضاییه.
ج – رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران.
د – ریییس ستاد مشترک.
ه – فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.
و – فرماندهان عالی نیروهای نظامی و انتظامی.
۷ – حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه.
۸ – حل معضلات نظام که از طرق عادی قابل حل نیست، از طریق مجمع تشخیص مصلحت نظام.
۹ – امضاء حکم ریاست جمهوری پس از انتخاب مردم صلاحیت داوطلبان ریاست جمهوری از جهت دارا بودن شرایطی که در این قانون میآید، باید قبل از انتخابات به تأیید شورای نگهبان و در دوره اول به تأیید رهبری برسد.
۱۰- عزل رییس جمهور با در نظر گرفتن مصالح کشور پس از حکم دیوان عالی کشور به تخلف وی از وظایف قانونی، یا رأی مجلس شورای اسلامی به عدم کفایت وی بر اساس اصل هشتاد و نهم.
۱۱ – عفو یا تخفیف مجازات محکومیت در حدود موازین اسلامی پس از پیشنهاد رییس قوه قضاییه.
رهبر میتواند بعضی از وظایف و اختیارات خود را به شخص دیگری تفویض کند .
بر اساس آنچه گفته شد وظایف و اختیارات رهبری در امور حکومتی تا جایی است که اختلالی در ارکان نظام ایجاد نشود .
علاوه بر این نهادهای نظارتی نیز بر حسن انجام امور نظارت دارند .
توضیحات بیشتر پیرامون نقش رهبری در نظام اسلامی:
به طور کلی از منظر آموزه های اسلامی، می توان نقش رهبر و محدوده اعمال ولایت و وظایفی را که فقیهان جامع الشرایط به جانشینی از امام معصوم(ع) بر عهده دارند در چهار امر خلاصه نمود: ۱. حفاظت و تبلیغ دین اسلام و معارف و ارزش های آن و جلوگیری از تحریف آن. ۲. افتاء و تبیین احکام اسلامی از طریق اجتهاد مستمر با استفاده از منابع معتبر و مبانی صحیح. ۳. قضاوت و اجرای احکام قضایی و حدود الهی. ۴. ولایت و سرپرستی جامعه اسلامی در ابعاد مختلف، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، نظامی و... (ولایت فقیه، ولایت فقاهت و عدالت، آیت الله جوادی آملی، نشر اسراء ۱۳۸۱، ص ۲۴۳).
از منظر قانون اساسی نیزنقش رهبری ، هدایتگری و تبیین خطوط کلی حرکت نظام و نظارت بر اجرای آنهاست و تحقق آنها وظیفه هر بخشی در حوزه مربوطه است . در مورد حدود اختیارات رهبرى نسبت به کل نظام، قانون اساسى چهار وظیفه مهم را بر عهده رهبر گذاشته که عبارت است از:
۱. تعیین سیاست هاى کلى نظام جمهورى اسلامى ایران پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
۲. نظارت بر حسن اجراى سیاست هاى کلى نظام؛
۳. حل اختلاف و تنظیم روابط قواى سه گانه؛
۴. حل معضلات نظام که از طریق عادى قابل حل نیست از طریق مجمع تشخیص مصلحت نظام.قانون اساسى جمهورى اسلامى ایران، اصل ۱۱۰. بر این اساس، وظایف وا ختیارات مقام معظم رهبرى در ارتباط با مسائل کلى کشور و سیاست گذارى هاى کلان آن است و ایشان دستورالعمل ها و رهنمودهاى لازم را ارائه و بر حسن اجراى سیاست هاى کلى نظارت دقیق و مستمر دارند. درباره مشکلات و نارسایى هاى موجود در جامعه، به مسؤولان تذکرات و هشدارهاى لازم را مى دهند و از طریق آنان مسائل را پیگیرى مى کنند.

الان تو همه بخش هایی که نظارت داره فساد همه جارو پر کرده ایشون عین خیالشم نیست چون خودش منبع و یا بخشی ازین فساد هست
الان خامنه ای به کدوم وظیفه ش عمل کرده تا بگی مقصر نیست؟
دو حالت بیشتر نداره یا اینکه مقصره تو تمام مشکلات و عین خیالش نیست
یا مقصر نیست و توانایی حل مشکلات رو نداره که در این صورت میتونه با یه استعفا همه رو خوشحال کنه که البته دیکتاتورها همچین خصلتی ندارن
زمان پست: 20-12-27 16:54:22
| نمایش تمام پست ها
6aahin 20-12-27 11:03
ویرایش  6aahin در 20-12-27 11:06

بله درست میفرمایین
ولی رهبری اگر میگفت مثلا بندازین بیرون روحانی و ...
همه چی هم گل و بلبل هیچ اتفاقی هم نمی افتاد اصلا من بدم !
میخوان همه گند هارو بندازن گردن رهبری نه حاجی  
نمیگم همه چی خوبه ولی و لی هر چی پیش بینی های رهبر و میبینم میبینم درسته نمونش بر جام (یعنی اگه رهبر به فرض بهزور جلو آقایون رو مگرفت الان باید زیر آوار لجبازی و شیطنت های داخلی بودیم ) خوب دیدید که حرف حق رو کی زد دیگه اگه من حقو قبول کنم درست ولی اگه نکنم به درک حقیقت پذیرفتنش مایه آرامش نپذیرفتنش پستی
متاسفانه یا خوشبختانه انشان موجود عجیبیه از لحاظ ساختاری یعنی میتونه حتی حقیقت رو نپذیره !!
جالبه ! البته باید یه سود ظاهری پشتش باشه
سود ظاهری = سود از بین رونده
اگه بخوایم تاریخ مرور کنیم 124 هزار تا پیامبر طول تاریخ داشتیم که انواع معجزات و استدلال و هرچی بگی اوردن ولی انسان با لجبازی نمیپذیره ( که باعث ضرر رسوندن به خودشه **والعصر انالانسان لفی خسر...
خلاصه از مرده زنده کردن بگیر تا دونصف کردن ماه و...
به نظرتون لاطن قران یجورایی با باطن خودمون همسو نیست ؟؟؟
مثلا تو یه سوره نمیدونم دقیق چی هست
خاندان بنی اسراییل گفتن عدس از آسمون بباره و..
در حالی که قبلش چندین معجزه اورده بودن
خلاصه الانم همینطوره کاملا مث روز روشنه . که چی حق چی باطل و اینکه من خودم چیزی که از قرآن یاد گرفتم ویقین دارم اینه که تمام آیه هاش با باطن ما در تمام طول روزها وسال ها سر و کار داره و هر لحظه داره راه درست و نشون میده %%اگه به ته قلبت نگاه کنی مطمعن میشی %%
سرتونو درد نیارم موضوع بر باطن میگرده خب !
من یه چیزو قبول کردم مثلا حقیقت یک شی مثلا لیوان میتونم زیر سوال ببرم تو سر خودم بگم که این لیوان نیست !!! حالا فرض من قبلش منفعتم تو این گیر بوده مثلا یکی بهم گفته اگه اینو بپذیری صد دلار بهت میدم که بگی تو سر خودت این لیوان نیست !!!
حالا باید خودتو ببینی درونت یا ذهنت یا مغزت داره لجبازی میکنه یا واقعا داره یه موضوع رو قبول میکنه
*البته یه حالت دیگه داره که آدم واقعا به این موضوع آگاهی نداشته باشه ... که مطمعن باشین آدم جواب بیشتر سوالات رو خودش میدونه !!! فقط باید سوالات و خواسته هاشو واقعا به خودش بگه عالم هستی اونو به یه جوابی میرسونه ...
اصلا حوصله کامنت نوشتن نداشتم آقای شاهین جان سر صحبت هم صرفا شخص شما نبود کلی بود .
هدفم لجبازی نیست پس خواهشا موضوع رو ادامه دار نکنیم . مرسی
زمان پست: 20-12-30 10:00:21
| نمایش تمام پست ها
در عرصه جبهه و جنگ
       رییس حضرت آقا بود و تا الان هم قدرت اول تو منطقه هستیم
در عرصه اقتصادی
     هم یک بنده کدخدایی اومد گفت کلید دارم و بعد ۱۰۰ روز معجزه میکنم، و چه رونق اقتصادی خوبی دیدیم!!!

ابن وضع اقتصادی هم یک مرد می خواد ، یک مرد میدان مثل حاج قاسم
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

21-01-20 17:18 GMT+4.5 , Processed in 0.044908 sec., 11 queries .