| |

انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

[ متفرقه ] یه خواهش دارم

بستن [کپی کردن لینک]
زمان پست: 18-08-30 18:57:23 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
Note: The author has been banned or deleted.
زمان پست: 18-08-30 19:43:29 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
dead 18-08-30 18:13
ویرایش  dead در 18-08-30 18:16

ویرایش  dead در 18-08-30 18:15

داش میگم خودم شاهد بودم اونم بیشتر از چند بار  اونم چیزی نبوده ساختگی باشه ....بعضی چیزا الکیه اما ن این
زمان پست: 18-08-30 21:42:53 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
سهیل 18-08-30 18:57
ویرایش  سهیل در 18-08-30 20:48

داداش منظور من از بیمار اون افرادی بودن که تو فیلم مثلا دچار جن زدگی شده بودن.
هر کسی ممکنه تو زندگیش چند لحظه یه چیزی رو دیده باشه فک کنه جن بوده.حتی گاهی خطای دید هم این حالتو به وجود میاره.
من نمیخوام یه سری مسائل رو اینجا باز کنم انجمن جای بحث این چیزا نیست.
من با چند نفری مثل شما که ادعا میکردن جن رو دیدن یا حتی تو خونه اسمشو صدا میزدن صحبت کردم ولی هیچکدوم ۱۰۰ درصد مطمئن نبودن که واقعا جن بود.
من خودم تو ۵ سالگی روح مامان و بابا بزرگمو باهم دیدم که از پشت پنجره داشتن بهم نگاه میکردن خیلی واضح و از فاصله ی دو متری البته تو شب.
بعد که بزرگتر شدم فهمیدم روح نبودن بلکه یه هاله ی فسفری رنگه که بعد از مرگ از بدن خارج میشه اسم علمیشو یکی از دوستان چند وقت پیش تو فیسبوک گفت دقیق یادم نیست وگرنه به گوگل رفرنس میدادم یه اسم خارجی بود یادم نیست تو یه مقاله خارجی دقیقا توضیح داده بود.
من تو ۱۹ سالگی خودم خیلی دنبال این چیزا یه سری چیزا رو هم دیدم ولی همشون بر اثر تلقین تو ضمیر ناخودآگاه بود‌.
از این سایتا زیاده هیچکدوم پایه علمی ندارن یا معتبر نیستن فقط براساس به سری شنیده ها نوشته میشن.تو این سایتم خودت میبینی به بیماری ﺷﯿﺰﻭﻓﺮﻧﯽ همونی که‌ من گفتم اشاره کرده.
زمان پست: 18-08-30 21:59:57 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
 نویسنده| زمان پست: 18-08-30 23:22:05
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  masoodredmi در 18-08-31 02:43
alieffe 18-08-30 12:26
سلام
دانلود کتاب کشکول شیخ بهایی که توضیحات کتاب اینه:

مرسی داد، دمتگرم...ولی اون چیزی که میخواستم نبود.
بازم ممنون
زمان پست: 18-08-30 23:37:57
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  dead در 18-08-30 23:42

quote] سهیل 18-08-30 18:57
ویرایش  سهیل در 18-08-30 20:48

[/quote]

جواب سوالت سادست.با وجود این همه تکنولوژی تو قرن بیست و یکم چرا حتی یه فیلم یا عکس ساده از این‌ جنایی که میگی تا حالا منتشر نشده؟
چرا همه این چیزا فقط تو قدیم اتفاق میوفتاد؟چرا همه فقط همیشه میگن از یه نفری شنیدن یا دیدن که مثلا جن دیده؟
ذات آدما طوریه که همیشه دوس دارن بزرگنمایی کنن بهتره خودمونو گول نزنیم خودت بهتر میدونی چی میگم این موجودات افسانه ای همیشه فقط تو قصه ها بودن و باقی خواهند موند.
من دیگه حوصله بحث ندارم شما هر چقدرم بگی وجود داره من بنا به دلایل خودم اصلا قبول ندارم.خواستی بیا فیسبوک پیج سوال کنید این سوالو مطرح کن ببین ملت چه جوابایی بهت میدن اونوقت صد در صد قانع میشی.
زمان پست: 18-08-30 23:51:10 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  yazdannader در 18-08-30 23:55

ویرایش  yazdannader در 18-08-30 23:52

بحثو ادامه ندین هرکی دوس داره اعتقاد داشته باشه و یا ن ... اصلا مهم نیست.حواستون باشه بحث به جای باریک کشیده نشه . نظر بنده هم اینه که وقتی تلقین میکنی به خودت خود به خود فکر می‌کنی چیزی ... وجود داره بنده در تمام طول عمرم شاهد چیز ماورایی نبودم
در شرایط خودش ... مثلاً یه جایی بود
دوستام و اهالی اون منطقه میگفتن که فلان جا جن داره و از این حرفا . یک روز که داشتیم از اونجا رد می‌شدیم رفیقام شرط گذاشتن که هر کی بره تا نزدیک اون منطقه ... و بنده داوطلب شدم برم داشتم که میرفتم یه شی سیاه با چشمانی بزرگ و ناخون های دراز دیدم . خخخخ

شوخی کردم . گفتم یکم بترسید . رفتم اونجا تنها هیچ چیز نبود ! این بود تجربه من البته بار اول ترسیدم الان هم دروغ بده یک ذره میترسم وقتی به همچین مکان‌هایی میرم چون یک در صد هم احتمال میدم حقیقت داشته باشه ...

ولی به نظر بنده موجود ماورا طبیعی وجود ندارد

چیزی که قدرتش واسم ثابت شده قدرت تلقین هست میشه باهاش خیلی کارا کرد البته میگم شاید. یک درصد موجودات ماورایی وجود داشته باشن...

ولی در کل بحث کردن در این مورد خیلی بیهوده هست چون چیزای مهم تر ازاین بحث هم هست .‌‌.

شبتون پر جن خخخ

موفق باشید
زمان پست: 18-08-30 23:59:12 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
زمان پست: 21-04-20 00:52:40 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
برادر عزیزم‌ من دارم اگه خواستی به پیجم بیا sh77eeee
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

21-05-14 23:23 GMT+4.5