| |

انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

[ فیلم ] درخواست فیلم

[کپی کردن لینک]
زمان پست: 18-11-30 22:39:40 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
ویرایش  MAJIDWWR در 18-11-30 21:41

سلام دوستان معذرت میخوام در مورد این پست یه فیلم بود زنه خیاطه یه مرد مجرد عینکی بخاطر دست کش میره به سمت زنه دستکش هاشونه بدوزونه روز بعد هنگام گرفتن دستکش زن برادره زنه که خیاطه ساپورتی خوشکل میاد تو مغازه به مرد عینکی میگه دوست دارم بعد هروز میا مغازه میخواد زن خوشکله ببینه بعد اون زن خیاطه فقط میبینه زنه که مجرد سنش بالا از خداشه یکی بیاد باهاش ازدواج کنه فکر کنم شوهر اولیش فوت کرده بعد هنگام خواستگاری مرد عینکی وارد خونه زن خیاطه میشه بعد مرد عینکیه میگه من این زن خیاطه نمیخوام من اون زنه میخوام خوشکه ساپورتیه که نمیدونه زن برادر زن خیاطه میشه

من اسم این فیلم رو یادم رفت اگه کسی آشنایی با این فیلم داره اسمش رو بگه لینک فیلمو بزاره خیلی ممنونش میشم خخخخخ فیلم قشنگیه
زمان پست: 18-12-01 10:36:02
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  tanhaE در 18-12-01 10:35

نام فیلم : رگبار
کشور سازنده : ایران
سال ساخت : 1351
گارگردان : بهرام بیضایی
بازیگران : پرویز فنی‌زاده ، پروانه معصومی ، منوچهر فرید ، جمشید لایق ، محمدعلی کشاورز ، رقیه چهره‌آزاد ، پروین سلیمانی ، حسین کسبیان ، عباس دسترنج
خلاصه داستان : آقای حکمتی (پرویز فنی‌زاده) ، آموزگار جدید مدرسه‌ای در جنوب شهر ، در آغاز ورود به کلاس درس یکی از شاگردانش به نام مصیب (عباس دسترنج) را از کلاس بیرون می‌کند . عاطفه (پروانه معصومی) ، خواهر مصیب ، به اعتراض نزد آقای حکمتی می‌رود و حکمتی به او ابراز علاقه می‌کند . عاطفه (پروانه معصومی) در یک خیاطی کار میکند . آقا رحیم (منوچهر فرید) ، قصاب محله ، نیز دل با خواهر مصیب دارد . از طرف دیگر آقای مدیر (محمدعلی کشاورز) و همسرش (پروین سلیمانی) مایلند دختر خود (فرخنده بارور) را به عقد آقای حکمتی درآورند ؛ ولی حکمتی اعتنایی به دختر مدیر ندارد . حکمتی برای پر کردن اوقات فراغتش تصمیم می‌گیرد به تنهایی تالار نمایش ویران و متروک مدرسه را مرمت کند . چند بار آقا رحیم برای این که آقای حکمتی را از میدان عشق به در کند تهدیدش می‌کند ، اما رابطه حکمتی با عاطفه ژرف‌تر می‌شود . تالار نمایش مدرسه با یک برنامهٔ نمایشی افتتاح می‌شود ، و پس از آن حکم انتقال حکمتی به او ابلاغ می‌شود ، و او به ناچار مدرسه و محله را ترک می‌کند .
لینک دانلود مستقیم
 نویسنده| زمان پست: 18-12-01 22:33:22 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
tanhaE 18-12-01 09:36
ویرایش  tanhaE در 18-12-01 10:35

نام فیلم :
رگبار

خودش نیست اونی من میگم مال ده هفتاد یه مرد عینکی هست شبیح خل چل میمونه
زمان پست: 18-12-02 09:38:46
| نمایش تمام پست ها
MAJIDWWR 18-12-01 21:33
خودش نیست اونی من میگم مال ده هفتاد یه مرد عینکی هست شبیح خل چل میمونه

حداقل اگه میتونی اسم کارگردان یا اسم یکی از بازیگران رو بگو تا راحت تر بشه برات پیداش کنم !
 نویسنده| زمان پست: 18-12-02 21:17:48 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
tanhaE 18-12-02 08:38
حداقل اگه میتونی اسم کارگردان یا اسم یکی از بازیگران رو بگو تا راحت تر بشه برات پیداش کنم !

نمیدونم به هر حال ممنون
شرمنده از زحمت دادن شما
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

20-09-24 11:47 GMT+4.5 , Processed in 0.037710 sec., 11 queries .