| |

انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

[ کرک شده ] نسخه کرک شده شبیه ساز برنامه های ویندوز

[کپی کردن لینک]
 نویسنده| زمان پست: 19-05-15 10:12:34 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
omidam23 19-05-15 05:45
ویرایش  omidam23 در 19-05-15 06:20

شرمنده داداش دیروز یادم رفت بگم بعد از کلیر دیتا گوگل پلی باید یه بار با شیلترشکن برنامه گوگل پلی رو باز میکردی نمیدونم به خاطر تحریمه یا چی تو خیلی از برنامه ها تو قسمت خرید این مشکل به وجود میاد.
اون گزینه ها که گفتی نوع کنترلرر بازیهای مختلف هستن.مثلا یکیش برای بازی Fallout هست یکیش برای یه بازی دیگه...
زمان پست: 19-05-15 15:57:15 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
dead 19-05-15 10:12
شرمنده داداش دیروز یادم رفت بگم بعد از کلیر دیتا گوگل  ...

خواهش این گوگل پلی شورش رادراورده من که بیزارم ازش چون فقط مایه دردسره مں  که فروشگاهشو غیرفعال کردم اگربخاطر بستن کلی سرویسش ایجادمیکنه نبود سرویسش هم غیرفعال میکردم. یاهوهنوزباوجود تحریم هنوزاسم ایران هست بخوای اکانت بسازی انوقت گوگل پلی بازی ذرمباره . فقط فایل اکسپلور نصب شدبعدش هرچب خواسنم نصب کنم پریدبیرون. نمبشه ازطریق همون اکسپلور فایل نصب کرد
 نویسنده| زمان پست: 19-05-15 16:09:40 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
omidam23 19-05-15 15:57
خواهش این گوگل پلی شورش رادراورده من که بیزارم ازش چون ...

آره این مصیبتاشم هست.تو توضیحاتم گفتم اگه برنامه بیرون میپره یه بار برنامه رو کلا از حافظه رم خارج کن درست میشه این باگ خود برنامه ست.
یه راه دیگه هم اینکه اگه نمیخوای از اکسپلور استفاده کنی تو پی سی برنامه رو نصب کن محتویات پوشه نصب رو تو پوشه exagear کپی کن.
در ضمن انتظار نداشته باش هر برنامه ای رو هم اجرا کنه ممکنه واسه بعضیاش خطا بده
زمان پست: 19-05-16 00:02:14 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  omidam23 در 19-05-16 00:08
dead 19-05-15 16:09
آره این مصیبتاشم هست.تو توضیحاتم گفتم اگه برنامه بیرو ...

رسته توضیحاتو خوندم برنامه کلاروی حافظه گوشیه چون رم ندارم اکسپلور که برنامه نصب نمی‌کنه هرچی روی فایلexe.bat میزنم ودرخواست اجرامیدم.منظورم برنامه exagear راکه اجرامیکنم فایل exe رامیزنم بعدازیک مدت که انگاردرحال نصبه میپره م~ذ روی ۳تا بزنامه تست کردم اتفاقاحجمشون هم کم بود زیر۲ مگ حتی یکیش ۷۰۰کیلوبایت بود.متاسفانه کامپیوترم شهرستانه البته اگراینجام بودفرقی نمیکردچون ایرادداره اماحداقل ازموس ودسته بازیم می‌تونستم استفاده کنم
 نویسنده| زمان پست: 19-05-16 09:05:52 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  dead در 19-05-16 09:18
omidam23 19-05-16 00:02
ویرایش  omidam23 در 19-05-16 00:08

داداش منظورم اون رم نبود(کلا اصطلاح رم برای کارت اس دی غلطه که متاسفانه تو ایران باب شده)منظور من حافظه موقت(ram)بود.همون کاری که وقتی با نگه داشتن دکمه منو لیست برنامه های باز به نمایش درمیاد.از اینجا باید برنامه رو بیرون بندازی دوباره اجرا کنی
زمان پست: 19-05-16 19:28:04 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
dead 19-05-16 09:05
ویرایش  dead در 19-05-16 09:18

درسته یک رام داریم ویک کاری که میگی من برای بستن برنامخ های بازی که بنابه علتی نمیشه بستشون مثل همین برنامه وقتی ان پیام راداده بودومیخواستم ازاول  واردبشم مدام ان صفحه میومداستفاده میکنم یاوقتی که روی اکسپلور مونده بودوکلیدی برای بستن برنامش نبود.این کاروکردم وقتی که دیدم بااکسپلورنمیتونم برنامه نصب کنم وسعی کردم که ازطریق خودبرنامه نصب کنم. این سایتی که برنامه های قدیمی داره منوبردبه زمانهای قدیم اماحیف یک برنامه خیلی خوب قدیمی داخلش پیدانکردم برنامهNC منظورمه 《Norton comander》که یک برنامه فایل منیجرهستش امکانات زیادی هم داره کات.کپی.پیست.زیپ.اکستراکت.تکه تکه کردن فایلهای بزرگ وچسباندن تکه هابهم. راستی یک سوال برام پیش امده ایااگرمیشداین کاروکردجالب بود اینکه برای روت گوشی برنامه ای که روی کامپیوتربایدنصب بشه ازاین طریق نصبش کرد خخخخه
 نویسنده| زمان پست: 19-05-16 22:01:28 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
omidam23 19-05-16 19:28
درسته یک رام داریم ویک کاری که میگی من برای بستن برنام ...

این برنامه منظورته؟
http://www.oldversion.com/windows/norton-commander-5-5
واسه روتم اون چیزی که میگی غیر ممکنه چون باید گوشی توسط پورت به برنامه شناسونده بشه نیاز به نصب درایور و یه سری پیش نیازهای دیگه هست حتما باید سیستم عامل باشه با یه شبیه ساز ساده نمیشه
زمان پست: 7 روز قبل
| نمایش تمام پست ها
dead 19-05-14 16:47
ممنون داداش جهت اطلاع رسانی لینک اصلاح میشه

سپاس فراوان
زمان پست: 7 روز قبل از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
dead 19-05-16 22:01
این برنامه منظورته؟
http://www.oldversion.com/windows/norton-commander-5-5
واس ...

دمت گرم بایدخودش باشه چون الان که کامپیوترندارم تست کنم من چقدرخنگم اینجا اسم کاملشو مبگم 《 norton comander》  انوقت انجا NC  جستجو کرده بودم خخخخخه البته اونموقع که داشتم می‌گشتم توی اتوبوس بودم دقیقا یک روز مانده بود به ماه رمضان چون سرصحبت بایکی بازشد که طرف فکرمیکردماه رمضان شده وازصبح هیچی نخورده بود
زمان پست: دو روز قبل 01:11 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
باسلام وتشکراززحمات شما، آیابرنامه ویژیولایزر رامیتوان بااین برنامه روی گوشی نصب کردوبعدازنصب میشودبابلوتوث به آن دیتای لازمه راارسال نمود؟
 نویسنده| زمان پست: دو روز قبل 09:02 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
aidinnosrat 19-05-22 01:11
باسلام وتشکراززحمات شما، آیابرنامه ویژیولایزر رامیتو ...

سلام.ممنونم.دقیق متوجه منظورت نشدم این برنامه که میگی نمیدونم چیه امتحان نکردم ولی این شبیه ساز از امکانات بلوثوث و وایفای و سایر اتصالات گوشی پشتیبانی نمیکنه
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

19-05-24 01:49 GMT+4.5 , Processed in 0.059157 sec., 10 queries .