| |

انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

[ ارز رمزپایه ] ماینینگ(کسب) خودکار دوجکوین با سرمایه گذاری در یک سایت معتبر و تست شده!

[کپی کردن لینک]
زمان پست: 18-11-17 01:52:35 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
ویرایش  Mr.purse در 18-11-17 01:58

ویرایش  Mr.purse در 18-11-17 01:57

ویرایش  Mr.purse در 18-11-17 01:54

سلام دوستان...
خیلی خوشحالم که در خدمتتون هستم با معرفی یک سایت بسیار عالی در زمینه کسب دوجکوین..!!!!
دوستان اونهایی که با کلود ماینینگ و یا همون ماینینگ ابری یا خودکار آشنا هستن میدونن که روال کار این سایت ها به این صورت هستش که شما یه مبلغی رو تو سایت سرمایه گذاری میکنید و سایت نسبت به اون بسته ایی که خریداری کردین بهتون سود میده!.
اما مشکلی که این وسط هست اینه که اعتماد به این سایتها سخته و در نود درصد موارد سایتها اسکم و کلاهبرداری هستن و پس از سرمایه گذاری به شما مبلغی پرداخت نخواهند کرد...
اما در این بین سایتهایی هستن ک سالهاست دارن کار میکنن بدون هیچ کلاه برداری...
من اینجا سایتی رو آماده کردم که چند مدرک معتبر از کمپانیهای معتبر داره و واقعا پرداختی داره و خودم هم تست کردم و در کمتر از پنج دقیقه واریز انجام داده....نکته جالب اینکه مالک این سایت هم ایرانی هستش و در تلگرام هم فعاله و به سوالات پاسخ میده..
دوستان در این سایت با خیال راحت میتونید سرمایه گذاری کنید.البته سعی کنید مبالغ خیلی بالا نباشه چون احتیاط شرط عقله!
نکته اینکه در این سایت با مبلغ ناچیز ۳۰۰ دوج میتونید بسته پایه رو خریداری کنید و روزی ۱۲ دوج ماین کنید...

هرچه مبلغ سرمایه گذاری بیشتر باشه سود روزانه بیشتر خواهد بود..
بسته ها همگی دارای مدت ۳۰ روز میباشن...حداقل مبلغ قابل برداشت ۱۵ دوج هستش و فی برای هر برداشت ۲ دوج میباشد...
دوستان اگه سوالی راجب نحوه پرداخت و سرمایه گذاری تو سایت داشتین کامنت بدین...
دوست دار شما
Mr.purse

http://ytre.ir/Mr.purse

امتیاز دادن

Number of participants 1پول +10 Collapse دلیل
alieffe + 10 ممنون داداش

دیدن لاگ امتیاز

زمان پست: 18-11-18 00:08:51 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
سلام به همه بنده هم یه توضیح مختصر در باره اینگونه سایتهای ماین بدم چون صابونش به قول معرف به تنمون خورده همانطور که دوستمون گفت بیشتر از ۹۰ درصد این سایتها اسکم هستند یعنی کلاهبرا خودمون از اون ۱۰ درصد باز هم تعدادی بعد از معدتی پرداخت راقطع میکنند کارشون به این صورت هست که از منو شما میگیرند به دیگری میدهند و وقتی که اعتماد ایجاد کردند به مبلغ مناسبی سپرده رسیدن دیگر پرداختی انجام نمی دهند فقط انهای که سابقه بیشتری دارند را کار کنید که باز هم نمیتوان اعتماد کامل داشت یکی این هم که فقط با یه مقدار زیاد شروع نکنید و بعد از دریافت سود و جمع اش دوباره ان را سپرده نکنید برای دریافت سودبیشتر خوب درستش هم همین هست، و خیلی این کار را برای دریافت سود بیشتر انجام میدهند ولی طمع باعث می شود همه موجودی را دست بدهی
 نویسنده| زمان پست: 18-11-20 09:51:07 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
p1iuiq3 18-11-18 00:08
سلام به همه بنده هم یه توضیح مختصر در باره اینگونه سایت ...

سلام دوست عزیز.این سایتی که قرار دادم تو کشور آلمان ثبت شده و مالک سایت هم ایرانیه.عکس های دستگا ها رو خودش میذاره گاهی تو تلگرام و وقتی که ظرفیت دستگاهاش تموم میشه دیگه سفارش قبول نمیکنه..این سایت درصد سودش بالا نیس زیاد و همین نشون میده که دنبال کلاه برداری نیس.باز هم برای احتیاط باید از سرمایه گذاری مبالغ بالا باید خود داری کرد.سایت hashflare هم سایتیه که مدت طولانیه داره  فعالیت میکنه و کاملا معتبره.البته فعلا دستگاهاش ظرفیت نداره ولی وقتی ظرفیتش خالی شد حتما توش سرمایه بذارید چون صد درصد مطمعنه
 نویسنده| زمان پست: 18-12-03 10:31:39 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
دوستان این سایت الان حدود سه ماهه داره پرداخت میکنه.و من خودم روزی حدود یک دلار ازش برداشت میکنم.هفت هزار تا دوج کوین داخلش سرمایه گذاری کردیم
زمان پست: 4 روز قبل از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
ارزش نداره یه دوج کوین از پنجاه تک تومانی هم پایینتره ارزشش
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

18-12-17 10:58 GMT+3.5 , Processed in 0.425484 sec., 12 queries .