| |

انجمن تخصصی موبایل - انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

[ ارز رمزپایه ] Electroneum

[کپی کردن لینک]
  • تشکر شده 11 بار
  • تشکر کرده 5 بار
زمان پست: 18-11-03 16:51:23 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
ویرایش  p1iuiq3 در 18-11-04 15:52

سلام دوستان یه مقدمه کوتاهی درابتدا با افرادی که تازه به این گونه ارزهای دیجیتال میخواهند روی بیاورند داشته باشم تا وقت و هزینه خود راهر جا تلف نکند همان طور که میدانید کسب درامد از طریق اینترنت ان هم کسب ارز دیجیتال وقت گیر و هزینه بر هست از لحاظ مصرف نت ،دیتا که حتما هم باید صبر بالا و انتخاب درستی بابت جمع کردن یک نوع ارز که اینده داشته باشد داشته باشید جدایی ازاین که خیلی از این سایتها و برنامه هاکه ارزدیجیتال رایگان میدهند یا ماین میکنند فیک هستند وبعد از مدتی جمع میشوندو وقت و هزینه افراد را به سرقت میبرند از این رو هروقت دیدید که فردی سایت و برنامه ای رو خیلی جدی تبلیغ میکنه گول اون رو نخورید و زود باورنکنید هدفش زیر مجموعه گیری هست ابتدا در مورد اون برنامه یا سایت تحقیق کنید و نظر کاربران را در مورد دریافت و پرداخت و سقف مجاز پرداخت جویا شوید
خوب میریم سر اصل مطلب الکترنیوم

خلاصه الکترونیوم را کشور انگلیس پایه واساس ایجادش را داشته و یک ارز با پشتیبانه تیم قوی از نظر اینده و امنیت هست ماین این ارز با گوشی موبایل صورت میگیرد
که در طول ۲۴ ساعت میتوانید ۵ الترونیوم ماین کنید قبلا ۱۰ تا میشود
اصلی ترین مزایای این ارز که من به شما توصیه کردم از قبیل زیر هست
۱ ماین کردن با این برنامه مصرف دیتای زیادی ندارد حداکثر۱۰ مگ در ماه

۲ شما هیچ وقت وانرژی برای بدست اوردنش نمیگدارید
۳ مصرف باطری خیلی کمی دارد
برنامه را از سایت اصلی دانلود و از طریق برنامه اقدام به ثبت نام کنید
https://electroneum.com

امتیاز دادن

Number of participants 1پول +16 Collapse دلیل
alieffe + 16 ممنون. جالب بود

دیدن لاگ امتیاز

• تشکر شده 11 بار
  • تشکر کرده 5 بار
 نویسنده| زمان پست: 18-11-03 17:42:17 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  p1iuiq3 در 18-11-04 02:28

ویرایش  p1iuiq3 در 18-11-03 17:47

یه نکته را که فراموش کردم اینکه عده ای فقط دنبال بیت کوین هستند حق هم دارند چون با تمام شدنش احتمالاقیمت بالای خواهد گرفت و همین قطره قطره ساتوشی که جمع مینیم احتمال در ایند ارزش قابل توجهی پیدا کنه من خودم از این طریق بیت کوین جمع میکنم قبلا از سایتهای کلیکی استفاده میکردم اما چون در این سایتها همه جور تبلیغ و...میشود از لحاظ شرعی پولی که جمع کرده بودم به دلم نمی چسبید شاید باور نکنید من بک اپ والت بیت کوینم را سرانجام سر همین موضوع پاک کردم و کلا بی خیال ارز دیجیتال شدم و گفتم دیگه سراغش نمیرم بعدا با الکترونیوم اشنا شدم اینجوری به قول معرف نون بازوتو میخوری بعد جمع شدن ۱۰۰ الکترونیوم اونو تو صرافی های که داخل برنامه هست چنچ میکنم البته هیچ وقت ارزتونو تو صرافی ها نگاه ندارید چون ایران تحریم هست احتمال دارد موجودیتان بلوکه شود  

لیست اعضایی که تشکر کرده اند

alieffe(18-11-04 00:03)  
  • تشکر شده 27 بار
  • تشکر کرده 1 بار
زمان پست: 18-11-06 16:50:32 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
درود،سایتش اکانت من رو لاک کرده دلیلش رو هم نگفته،۲۰تا جمع کرده بودم که لاک شده اصلا باز نمیشه،اگه شما میدونید چکار باید کرد؟سپاس
  • تشکر شده 11 بار
  • تشکر کرده 5 بار
 نویسنده| زمان پست: 18-11-07 14:28:57 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
Sourena 18-11-06 16:50
درود،سایتش اکانت من رو لاک کرده دلیلش رو هم نگفته،۲۰تا  ...

سلام این مشکل برای من هم پیش امد الکترونیوم به امنیت خیلی حساس هست الان دقیق یادم نیست بعد از قفل یه درخواست میدادی و همانجا از شما چندتا سوال کوتاه پرسیده میشود که از چه دیتایی استفاده میکند موبایل یا کامپیوتر از خانه یا محل کار اینها را درست جواب بدی قفل باز میشود.
  • تشکر شده 11 بار
  • تشکر کرده 5 بار
 نویسنده| زمان پست: 18-11-07 15:14:41 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
یه نکته عالی اینکه شما با چند گوشی میتوانید ماین کنید به این صورت که بعد از نصب با همان ایمیل پسورد که در گوشی دیگر ماین میکنید وارد برنامه میشوید یه ایمیل به شما فرستاده میشود که باید ایپی رو تائید کنید من روی دوتا گوشی تست کردم ولی کلون نکردم چون احتمال لاک شدن هست.
  • تشکر شده 27 بار
  • تشکر کرده 1 بار
زمان پست: 18-11-07 18:35:09
| نمایش تمام پست ها
سپاس از راهنمایی...پیروز باشید.
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

18-11-15 14:24 GMT+3.5 , Processed in 0.115967 sec., 25 queries .