| |

انجمن تخصصی موبایل - انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

سوالی که وزیر بهداشت پرسید

[کپی کردن لینک]
  • تشکر شده 108 بار
  • تشکر کرده 24 بار
زمان پست: 18-10-08 21:04:18 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
وزیر محترم بهداشت گاهی سخنان جالبی میگه وحتی بیماری اشخاص را به تمسخرمیگیره ودروجواب پیرمردی که سوال کرده بود هزینه فیزیوتراپی همسرش زیادمیشه پاسخ داد خودت بمال اینبار گفتن برای بیماران خاص که عمرطولانی ندارن مردم راضی نمیشن هزاران دلار هزینه داروئی انان رادولت پرداخت کنه حالا ایا شماراضی به این مسئله هستید یا خیر ☜ لطفا زیاد سیاسیش نکنید ☞
  • تشکر شده 21 بار
  • تشکر کرده 0 بار
زمان پست: 18-10-08 23:07:14 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
ایشون حرفای عجیب زیادمیزنه البته یجورایی صادقانه واقعیات جامعه رو میگه مثلا رفته بود جایی بااعتراض مردم روبرو شده بودگفته بود خودتون رای دادین وانتخاب کردید یامثلا میگه بعضی بیماریهایی که درمانشون سخته و هزینش زیاده بهتره اصن درمان نشه!
  • تشکر شده 123 بار
  • تشکر کرده 15 بار
زمان پست: 18-10-08 23:43:44 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
حرفاش به نظرم منطقي هست منتها ما دوس نداريم قبول کنيم.
قبول کنيد اين وزير نسبت به وزيراي ديگه عقل و معاش بهتري داره
  • تشکر شده 127 بار
  • تشکر کرده 89 بار
زمان پست: 18-10-10 06:45:45 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
خب بنظر من این که اگر یه بیماری هزینه ی زیادی داشته باشه و در نهایت نتیجه ای هم نداشته باشه یعنی طرف فوقش یکی دو سال بیشتر زنده بمونه.ارزش هزینه رو نداره. ولی از طرفی باید در نظر بگیریم که ممکنه تو همین یکی دو سال یک داروی جدید بیاد که درمان رو کامل کنه البته خب احتمالش نزدیک به صفره..
یک چیز دیگه اینه که اگر یکی از مسئولان فرزندش یکی از این بیماریهای ناعلاج رو داشت میگفت خب درمانش که نتیجه ای نداره پس من صبر میکنم تا بچم بمیره؟
اگر اون هم از جون بچه ش گذشت . میتونیم بگیم بقیه ی مردم هم اینکارو بکنن

لیست اعضایی که تشکر کرده اند

alieffe(18-10-11 00:07)  
  • تشکر شده 5 بار
  • تشکر کرده 0 بار
زمان پست: 18-10-11 09:08:40
| نمایش تمام پست ها
ویرایش  استاد بودالاس در 18-10-11 09:11

حرف مفت زده زمانی که یه اخوند رده بالا یا فزندانش و مسولین مریض میشن میرن اروپا ملیاردی خرج میکنن از پول بیت المال بعد برای هم وطن مضلوم من که دزدی نکرده از ملت ایران مایه میزان میگن ملت ایران نمی پذیره  براش خرج کنن  دارو بگیرن .( نظر شخصی خودم :ملت ایران نمی پذیره که اموالش زیر دست انگل زاده ها با ماشین ملیون دلاری باشه  ملت ایران نمی پذیره بدون خواست خودش اموالش بره خرج عراق و سوریه و لبنان بشه)
  • تشکر شده 134 بار
  • تشکر کرده 1 بار
زمان پست: 18-10-11 10:41:43 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
استاد بودالاس 18-10-11 09:08

حرف مفت زده زمانی که  ...

خرج داخل اونا فقط بخاطر استفاده از منابع نظامی ان ها هست دلش نسوخته براشون
اما رفتار وزیر بهداشت هم درست نیست مستقیم میگه مردم هیچ ارزشی ندارن(پولی ک دولت داره برای دارو ها میده از جیب خود مردمه)‏‎ ‎اما با  شلوغ کردن الکی با حرف زدن در گوشی چیزی درست نمیشه
  • تشکر شده 108 بار
  • تشکر کرده 24 بار
 نویسنده| زمان پست: 18-10-11 18:51:23 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
mohsen9399 18-10-08 23:43
حرفاش به نظرم منطقي هست منتها ما دوس نداريم قبول کنيم.
ق ...

یعنی شماراضی میشی اگرخدای نکرده یکی ازاقوام نزدیکت دچاربیماری شدکاری براش نکنی ¿؟¡‼  یکی ازاقوام مافرزندش دچاریک بیماری شده که درمان هم نداره اماباز باقرض وکمک مردم گویاپول زیادی جمع کردوبرای درمان رفت المان. منم مثل شما پیش خودم گفتم این چه کاریه چه فایده داره اما وقتی خودموجای اون گذاشتم میگم شایدمنم بودم همین کارو میکردم
  • تشکر شده 108 بار
  • تشکر کرده 24 بار
 نویسنده| زمان پست: 18-10-11 18:58:13 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
Alireza.M 18-10-10 06:45
خب بنظر من این که اگر یه بیماری هزینه ی زیادی داشته باشه ...

احتمالش که صفرنیست چون پزشکی پیشرفت زیادی داشته چندوقت پیش حتی ربانی ساختن که میتونه دارو راحمل کنه وبه محل خاصی ازبدن که لازمه ببره. یامثلا برادر من تومور مغزی داشت اگرزنده بود الان باپیشرفتهایی که شده درمان میشد وفقدانش الان باهیچ هزینه ای قابل جبران نیست. مسئولین که ازمابهتران هستن نمونش فرزند رهبر مصطفی خامنه ای بخاطراینکه بچه دار نمیشد چندصدهزار پوند خرج کرد ودرکشور انگلستان مشکل خودشو حل کرد
  • تشکر شده 108 بار
  • تشکر کرده 24 بار
 نویسنده| زمان پست: 18-10-11 19:07:20 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
استاد بودالاس 18-10-11 09:08

حرف مفت زده زمانی که  ...

ضرب المثلی داریم که میگه ☜ مرگ خوبه اما برای همسایه ☞ که دقیقا حکایت کار ایناست. من نمبدونم اینابی که همش دم از دفاع ازکشور ومام میهن وعرق ملی می‌زنن چطور باوجود اینکه فقر وکمبود درکشور بیداد مبکنه ودر سیستان بلوچستان بچه هادر کپر یاهوای ازاذ درس میخونن یا بیمارستان ومرکز پزشکی نداریم باز درکشورهای دیگه مدرسه وبیمارستانی می‌سازن که بیماذهاشو بصورت رایگان درمان بکنه
  • تشکر شده 108 بار
  • تشکر کرده 24 بار
 نویسنده| زمان پست: 18-10-11 19:17:07 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
yousef-b 18-10-11 10:41
خرج داخل اونا فقط بخاطر استفاده از منابع نظامی ان ها ه ...

فقط خرجهای نظامی نیست که میشه مدرسه وبیمارستان هم می‌سازن با‌اینکه فکر کنم خودت بهتر بدونی در استان سیستان بلوچستان حتی بعضی روستاها مدرسه یامرکزدرمانی ساده ندارن چه برسه بیمارستان انوقت در یک کشور بیمارسنانی می‌سازن که حتی بیمارهاشم بصورت رایگان درمان میکنه. کسی که میخواد درگوشی نگه باید طاقت درگوشی خوردن را داشته باشه خخخخخخخه
  • تشکر شده 134 بار
  • تشکر کرده 1 بار
زمان پست: 7 روز قبل از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
omidam23 18-10-11 19:17
فقط خرجهای نظامی نیست که میشه مدرسه وبیمارستان هم می‌ ...

کلی گفتم اگه دقت کنی این کشور های ک داخلشون کمک میکنه نزدیک به ی کشور بزرگ هستن ک ایران با اونا دشمنه من اعتقاد دارم ک از موقیعت جغرافیایی این کشور ها می خواد بهره بگیره

تو گوشی گفتن هم مشکلی رو حل نمیکنه داش پس دهنمون رو خشک نکنیم اب هم گرون شده
  • تشکر شده 134 بار
  • تشکر کرده 1 بار
زمان پست: 7 روز قبل از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
omidam23 18-10-11 18:58
احتمالش که صفرنیست چون پزشکی پیشرفت زیادی داشته چندوق ...

حیف ک تل ندارم و گرنه میگفتم دلیل این جور بودن بلوچستان چیه
فقط سیستان خوب بود ک اونم با کشیدن اب از رگ هاش داره مثل بقیه استان میشه
  • تشکر شده 108 بار
  • تشکر کرده 24 بار
 نویسنده| زمان پست: 6 روز قبل از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
yousef-b 18-10-12 09:09
کلی گفتم اگه دقت کنی این کشور های ک داخلشون کمک میکنه ن ...

اماخداراشکردخالتهای ایران داره کم میشه وباتصویب  fatf بقول معروف ایران کوتاه امده چون بدجور توی فشارش گذاشتن حتی امریکا سوریه راهم تهدیدکرده اگر ایران را خارج نکنه دیگه هیچ کمکی بهش نمی‌کنه وبشار اسد الان حس میکنه ایران دیگه داره براش دردسر میشه وضررش بیشتر از سودشه واینهمه خرج و شهیدی که  دادیم بدون فایده میشه برای دولت مردامون.
  • تشکر شده 108 بار
  • تشکر کرده 24 بار
 نویسنده| زمان پست: 6 روز قبل از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
yousef-b 18-10-12 09:36
حیف ک تل ندارم و گرنه میگفتم دلیل این جور بودن بلوچستا ...

از وقتی یادم میاد چه قبل وچه بعد ازانقلاب سیستان جزو استانهای مظلوم بوده اما چیزی که الان میبینم نسبت به سابق اصلا قابل مقایسه نیست
  • تشکر شده 134 بار
  • تشکر کرده 1 بار
زمان پست: 6 روز قبل از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
omidam23 18-10-13 18:15
از وقتی یادم میاد چه قبل وچه بعد ازانقلاب سیستان جزو ا ...

نسبت ب بقیه استان بهتر بود داش اما چند وقت پیش رفتم اصلا هیچی ازش نمونده
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

18-10-19 08:15 GMT+3.5 , Processed in 0.124607 sec., 48 queries .