| |

انجمن تخصصی موبایل - انجمن یوسی ایران

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

آموزش تغییر منطقه رام گوشی های سامسونگ

[کپی کردن لینک]
  • تشکر شده 3 بار
  • تشکر کرده 0 بار
زمان پست: 18-09-04 22:54:39
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
ویرایش  toofan5555 در 18-09-04 23:57

سلام دوستان با یه آموزش توپ در خدمتتون هستم متذکر میشم مسئولیت و عواقب انجام این آموزش به عهده خود شما می باشد و توسط بنده روی گوشی s7edge تست شده. دوستان می تونن روی گوشی های دیگر تست کنن.
شاید شما هم مثل من مشکل تغییر CSC گوشیتون رو دارید . یه مثال میزنم وقتی گوشی رو من تازه خریدم CSC گوشی روی THR همون کشور خودمون بود ولی با اومدن اندروید 7 برای گوشیم بلافاصله رام انگلستان BTU رو فلش زدم و بعد چند وقت خواستم برگردم روی رام تهران ولی هرچی رام تهران فلش میزدم CSC رو XSG یا همون امارات نشون میداد چون خاصیت رام های Multi CSC اینه که روی کشور پیش فرض رام فلش میشه . بگذریم صحبت طولانی شد با آموزش تغییر CSC به کشور دلخواه همراهتون هستم .
( آین آموزش تا 120 هزارتومن هم در سایت ها بفروش میره که بنده امروز رایگان منتشر می کنم )
تست شده توسط بنده روی گوشی S7edge (G935F/FD)
KNOX :0/0 ROM STATUS:OFFICIAL
برنامه های مورد نیاز :
1- جدیدترین فایل فلش مربوط به گوشیتون که CSC کشور مورد نظر رو دارا باشه.
2- دانلود رام Combination (نکته مهم : build number رام که دانلود کردید با build number رام Combination باید برابر باشه برای مثال : در رام اصلی G935FXXU2EREM ارقام U2 با رام Combination نسخه G935FXXU2ARA1 اعداد U2 باید باهم برابر باشند).
3- نرم افزار ODIN نسخه تست شده توسط بنده 3.13.1
4- نرم افزار 7ZIP
موارد قبل از شروع فلش:
اگه اطلاعات مهمی توی گوشیتون دارید BACKUP بگیرید چون حذف میشن.
سیم کارت و کارت حافظه رو از گوشی جدا کنید.
شارژ گوشی بالای 50 درصد باشه.
میریم سراغ آموزش:
1- ابتدا گوشی رو خاموش کنید و به دانلودینگ مود ببرید و جدیدترین رام اصلی رو که دانلود کردید فلش بزنید و یکبار گوشی رو فکتوری ریست بکنید.
2- ویرایش CSC : نرم افزار 7ZIP رو نصب کنید و در قسمت Folder Options ویندوز تیک گزینه Hide extensions for known file types رو بردارید. از فایل رام اصلی که دانلود کردید HOME_CSC یه کپی بگیرید داخل پوشه جداو پسوند md5 رو از قسمت انتهای نام فایل حذف کنید و انتهای نام فایل فقط به صورت .tar باقی بماند. فایل رو توسط 7ZIP اکسترکت کنید. و از میان فایلهای استخراج شده فایل به نام hidden.img روحذف کنید و باقی فایل ها رو توسط7ZIP دوباره با پسوند .tar آرشیو کنید و نام فایل رو به نام کامل و اصلی HOME_CSC تغییر نام دهید. و در انتهای نام فایل پسوند .md5 رو بردارید تا در نرم افزار اودین خطای md5 نگیرید.
3- اودین رو باز کرده در قسمت AP فایل Combination و در قسمت CSC فایل ویرایش شده HOME_CSC رو قرار دهید و فلش بزنید.
4- گوشی ریست شده اکنون به محیط diagnostic/Factory IMEI وارد میشین.
5- وارد قسمت IME شده و کد دستوری #243203855#* رو بزنید و در لیست باز شده کشور مورد نظر رو انتخاب و گزینه نصب رو فشار دهید گوشی خودکار ریست شده و CSC مورد نظر نصب می شود.
6- اکنون دوباره گوشی رو به دانلودینگ مود ببرید و رام اصلی رو که دانلود کرده بودید فلش بزنید و لذتشو ببرید
میتونین ازCS_home ویرایش شده یا csc_home اصلی رامی که دانلود کردین استفاده کنین تغییر نمیکنه و به مشکل نمیخورین
روی گویa5 201 ام تست شده و جواب داد
منبع:موبایلستان

لیست اعضایی که تشکر کرده اند

alieffe(18-09-09 16:57)  
  • تشکر شده 0 بار
  • تشکر کرده 0 بار
زمان پست: 18-10-25 19:18:44 از گوشی موبایل
| نمایش تمام پست ها
سلام داداش دمتگرم خسته نباشی .
You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

18-11-15 14:46 GMT+3.5 , Processed in 0.098156 sec., 21 queries .