| |

انجمن تخصصی موبایل - انجمن یوسی ایران

 گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
 عضویت
دیدن: 3566|پاسخ: 3

[ استراتژیک ] معرفی بازی موبایل Clash Of Kings

[کپی کردن لینک]
  • تشکر شده 91 بار
  • تشکر کرده 59 بار
زمان پست: 15-06-26 23:01:23
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
Edited by Hamed7 at 2015-06-27 12:10

بازی فوق العاده اعتیادآور Clash Of Kings یکی از محبوب ترین عناوین ساخته شده توسط کمپانی نام دار، Elex Inc می باشد. بازی که می توان به جرئت گفت که اکثر ایرانی ها ۲۴ ساعت در آن حضور دارند و ثانیه به ثانیه، قدرت خود را افزایش می دهند. بازی Clash Of Kings یک عنوان در سبک استراتژیک است، البته باید بگوییم که این بازی توانسته در سبک خود واقعا متفاوت با دیگر گیم های موجود در سراسر دنیا برای اندروید باشد. تاریخچه بازی Clash Of Kings در هنگام اولین عرضه خود در Google Play Store آغاز شد!. با گذشت زمان پلیرهای متفاوت و علاقه مند به سبک استراتژیک پی بردند که عنوان Clash Of Kings می تواند یکی از موفق ترین بازی ها در این سبک باشد. اگر به صفحه رسمی دانلود بازی Clash Of Kings داخل گوگل پلی استور مراجعه کنیم، متوجه خواهیم شد که بازی ۱۰ میلیون دانلود از سراسر دنیا داشته است ( امتیاز داخل Google Play Store دقیقا ۴٫۴ از ۵ می باشد ).

در ابتدای شروع بازی یک قلعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت!. قلعه ایی که درون آن باید با ساختن و نیرو تولید کردن Power خود را بالا و بالاتر ببرید. ساختمان های زیادی داخل بازی Clash Of Kings طراحی و توسعه داده شده. هر یک از این ساختمان ها دارای ویژگی های خاصی می باشند که در زیر به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

ساختمان Castle: در بازی Clash Of Kings کاخ اصلی قلعه شما خواهد بود، با آپدیت کردن آن در طول بازی خواهید توانست سطح ساختمان های خود را بالاتر ببرید و نیروهایی قوی تر تولید کنید. البته ناگفته نماد که برای آپدیت این ساختمان ( Castle ) در اوایل بازی نباید سختی های زیادی بکشیم و به راحتی می شود این ساختمان را بالا برد ولی در اوج لول های بالاتر Castle، باید منابع زیادی برای آپدیت کردن آن پرداخت کنیم. حداکثر لول Castle داخل بازی ۳۰ می باشد.

ساختمان Drill Grounds: در بازی Clash Of Kings با بالا بردن سطح این ساختمان خواهید توانست تعداد سرباز هایی که می خواهید به دشمنان اطراف خود حمله کنید را افزایش دهید. نباید در بازی اشتباه متوجه شیم که هرچقدر سرباز داشته باشیم می توانیم با آن ها به دشمن حمله کنیم، بلکه این ساختمان تایین خواهد کرد که با چه تعداد سرباز خواهید توانست به دشمنان اطراف خود حمله کنید.

ساختمان BlackSmith: در بازی Clash Of Kings داخل این ساختمان، می توانید برای قهرمان خود لباس تهیه کنید. به طوری که هرچه لول ساختمان را بالا ببرید لباس هایی قوی تر با سطح بالاتر به وجود خواهند آمد. برای خرید لباس از این ساختمان باید به بخش Forging مراجعه کرده، سپس کتاب های مختلفی خواهید دید که بر روی هر کدام عکس قسمت هایی از بدن قهرمان شما خواهد بود، با کلیک بر روی آیتم مورد نظر، وارد صفحه ی مختص آن آیتم خواهید شد، به طوری که شاهد لول های مختلفی از آیتم مورد نظر خود خواهید بود، سپس در صورت مشاهده گزینه Forging ( رنگ سبز ) بر روی آن بزنید تا بتوانید لباس مورد نظر خود را برای قهرمان بسازید.

ساختمان های Barracks ،Stables ،Chariot Plant ،Range: این چهار ساختمان برای آموزش سربازانی در دو گروه پیاده نظام و سواره نظام خواهند بود. به طوری که گروه پیاده نظام، شامل کمان داران ( Range )، مردان شمشیرزن ( Barracks ) و منجنیق های مختلف Chariot Plant نیز هستند. گروه بعدی که سواره نظام نام خواهند گرفت در واقع ساختمان اصلی آن ها Stables می باشد. هر یک از این سربازان در دو گروه دارای لول هایی بر اساس اعداد یونانی، طبقه بندی و سطح بندی خواهند شد. ناگفته نماد که برای آموزش سربازهای لول پایین ( I,III,II ,.. ) نیاز به گندم و چوب خواهید داشت و برای آموزش سربازهای لول بالا ( V,IV,.. ) علاوه بر چوب و گندم به آهن نیاز می باشد.

ساختمان Depot: این ساختمان همانند انباری عمل خواهد کرد!. انباری که در آن تعداد زیادی از منابع شما از جمله چوب، گندم و آهن ذخیره خواهد شد. یکی از ویژگی های بسیار مهم این انباری: در مقابل حملات دشمنان تا جایی که می شود از دزدیدن منابع توسط آن ها جلوگیری می کند و برای شما پس از باختن در برایر حملات دشمن باقی خواهد ماند. پس می توانیم دریابیم که با بالا بردن سطح ساختمان Depot می شود از تعداد بیشتری منابع در برابر حملات دشمنان محافطت کرد. برای مشاهده این که چه تعداد منابع از سوی ساختمان Depot برای شما ذخیره خواهد شد کافیست بر روی آن بروید سپس به Details مراجعه کنید.

ساختمان Wishing Well: همانند یک مکان خیریه برای شما عمل خواهد کرد البته به صورتی محدود در هر روز!. در این ساختمان شما قادر خواهید بود بر اساس تعداد محدودی فرصت ( ۱ الی ۱۰ ) گندم، چوب، آهن و … کالکت کنید. اگر سطح ساختمان را در طول بازی بالا ببرید، هم بر تعداد دفعات کالکت کردن منابع افزوده خواهد شد و هم به مقدار منابعی که می خواهید بگیرید افزوده می شود. پس از، اینکه فرصت های شما برای دریافت منابع در این ساختمان به پایان رسید، باید از سکه های اصلی بازی Coin ( مشابه جم ) استفاده کنید. در کل این ساختمان می تواند کمک های بزرگی برای زمان شکست در جنگ جهت تجدید نیروها باشد.

ساختمان Half Of War: یکی از مهم ترین ساختمان ها برای کسانی که وابستگی زیادی به اتحاد خود دارند!. در طول بازی با گیمرهای زیادی رو به رو خواهید شد که گاهی قادر نخواهید بود به تنهایی آن ها را با خاک یکی کنید!. به همین دلیل نیاز به کمک متحدین و اعضای اتحاد ( Alliance ) خود خواهید داشت، ساختمان بزرگ و باشکوه Half Of War قادر است تعداد زیادی از نیروهای متحدین شما را بگیرد و بر اساس انتخاب شما به دشمن حمله کند ( Declare War ). زمان حمله کردن از طریق ساختمان Half Of War همانند زمان حمله کردن به صورت عادی می باشد. اما یک تایم دیگری نیز وجود دارد که به هم اتحادیان شما فرصت می دهد طی این زمان نیروهای خود را به سوی شما ارسال کنند!. پس از اتمام زمان ارسال نیرو به سوی شما Marching ( حمله ) آغاز خواهد شد. جهت حمله کردن از طریق ساختمان Half Of War لازم است بر روی نقشه بروید سپس بر روی دشمن بزنید، بعد بر روی Declare War زده، زمان مورد نظر جهت ارسال نیرو از سوی هم اتحادیان خود را انتخاب کنید سپس OK را بزنید. جهت ملحق شدن دوستان خود به شما باید به اینجا مراجعه کنند و بر روی + بزنند: Alliance > Alliance War.

ساختمان College: یکی دیگر از مهم ترین ساختمان های موجود در داخل بازی Clash Of Kings می باشد!. ساختمانی که دارای کاربرد های بسیاریست ولی متاسفانه تعداد بسیار زیادی از گیمرها داخل بازی به آن توجه نمی کنند!. سعی کنید از این ساختمان در تمام روز استفاده کنید. بخش های بسیار مهم ساختمان که می توانند بر قدرت حمله و دفاع شما اضافه کند،  Military Attack و City Defense خواهند بود. برای مثال اگر فردی با ۱۰۰۰ ارتش به شما حمله کند و  فقط شما ۵۰۰ ارتش داشته باشید و بخش City Defense شما دارای سطح نسبتا خوبی باشد قادر خواهید دشمن را شکست دهید. ساختمان College در واقع نقش افزایش قدرت، استحکام، سرعت ساختن نیرو و ساختمان ها را نیز دارا می باشد.

ساختمان Tavern: ساختمانیست برای کسانی که داخل بازی بیش از حد فعال هستند و تمایل دارند هر روز، به دشمنان حمله کنند، به هم اتحادی های خود کمک کنند و برای آن ها هم منابع و هم نیرو بفرستند، از مزرعه های اطراف نقشه جهت افزایش منابع استفاده کنند، تعداد اندکی غول های اطراف قلعه خود را نابود کنند تا در نهایت با مراجعه کردن به بخش Daily Rewards ساختمان و با بازکردن جعبه ها از جوایز خوبی بهره مند شوند. ساختمان Tavern دارای دو بخش دیگر نیز می‌باشد و یکی از این بخش ها، Lucky Wheel نام دارد. با مراجعه به این بخش خواهید توانست شانس خود را امتحان کنید و با گرداندن چرخه، از جوایز شانسی استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این هست که هر روز به بخش Daily Rewards ساختمان Tavern مراجعه کنید.

ساختمان های دیگری نیز داخل بازی طراحی و ساخته شده اند که نیازی به تجزیه و تحلیل تخصصی نداشته اند از جمله ساختمان WatchTower ( می توانید با بالا بردن سطح آن اطلاعات جاسوسی بهتر و مشخص تری از دشمن خود کسب کنید )، ساختمان Fortress ( می توانید تله های بسیار خطرناک برای دشمنان خود بسازید )، همچنین در نهایت دیوار قلعه شما که نقش مهمی در حفاظت از ساختمانان داخل قلعه نیز دارد، ساختمان Hospital ( جهت تجدید و بهبوده نیرو های Wounded شما در اثر حمله کردن به دشمن یا دفاع کردن در برابر دشمن می باشد )، ساختمان Military Tent جهت افزایش سرعت آموزش نیروها و تعداد آموزش نیروها در طول بازی زیبا و هیجان انگیز Clash Of Kings خواهد بود.

نقشه بازی Clash Of Kings از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است! به طوری که شما در یک جهان قرار خواهید گرفت که این جهان دارای Kingdom های مختلف خواهد بود و شما به صورت شانسی داخل یکی از این kingdom ها قرار خواهید گرفت. دقت کنید که kingdom که شما درون آن قراردارید پس از گذشت چند روز می تواند توسط اتحاد شما فتح شود و پرچم کشور شما بر روی آن قرار گیرد ( Battle For The Throne ). از ویژگی های نقشه ایی که شما بر روی آن قرار دارید می توان به این اشاره کرد که با بالا بردن لول کستل خود، شکل قلعه شما بر روی نقشه به مرور تغییر خواهد کرد و نشان دهنده لول کستل شما خواهد بود. در نقشه می توانید موقیت خود را به صورت X:Y یا ۳۳:۲۲ مشاهده کنید و به دوستان خود بدهید تا موقیت شما را سرچ کنند و از محل سکونت شما بر روی نقشه آگاه شوند. شما بر اساس علایق خود می توانید جایگاه مخصوصی بر روی نقشه انتخاب کنید ( Teleport ) و با پرداخت ۲۰۰۰ سکه به آنجا تغییر مکان دهید. بر روی نقشه، شاهد مزارع گندم، چوب، آهن و غول خواهیم بود که می توانید در طول بازی، با حمله کردن به هر یک از آن ها، منابع خود را افزایش دهید. با حمله کردن به غول های موجود بر روی نقشه می توانید Lord Xp دریافت کنید.

در صورتی که بازی Clash Of Kings را از Google Play Store دانلود کنید، این اجازه به شما داده خواهد شد که هم از طریق فیس بوک به بازی وصل شوید و هم از طریق گوگل پلاس ولی اگر این بازی هیجان انگیز را از کافه بازار دانلود کنید تنها قادر خواهید بود از طریق فیس بوک به بازی وصل شوید و باعث جلوگیری از بین رفتن اکانت خود شوید. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دارای دو آیتم Google+ Bind و FaceBook Bind خواهیم بود که بر اساس دارا بودن هر یک از آن ها می توانید بر روی آن ها زده و سپس کانکت شوید، پیشنهاد می کنیم جهت اعمال کانکت شدن به اکانت فیس بوک یا گوگل پلاس از شیلترشکن (!) نیز استفاده کنید. جهت مشاهده تصویر زیر در بازی Clash Of Kings باید ابتدا بر روی عکس قهرمان خود بزنید سپس با مراجعه به شکل آچار مانند ( Settings ) سمت راست بخش Accounts را می بینید که باید به آن رجوع کنید و سپس بر روی Bind Accounts بزنید.

طراحی اتحاد داخل بازی Clash Of Kings به جرئت می توان گفت واقعا تخصصی و بسیار عالی کار شده است. در زیر می خواهیم با اصطلاحات مختلف موجود در صفحه مخصوص اتحاد آشنا شویم:

Alliance Battle: در این قسمت می توانید مشاهده کنید که چه کسانی به اعضای اتحاد در حال حمله یا کدام یک از اعضای شما در حال حمله به دیگران می باشند.

Alliance Territory: در اینجا ساختمان های مخصوص اتحاد توسط مقام های ارشد آلینس ( اتحاد ) ساخته خواهد شد.

Alliance Science: مکانیست جهت دادن چوب و گندم توسط اعضای اتحاد برای بالا بردن قدرت اتحاد.

Alliance Store: مکانیست که در آن قادر خواهید بود تلپورت، اسپیدآپ و یا چیزهایی که نیازمند Coin هستند را با Alliance Honor خریداری کنید.

همچنین با مراجعه به بخش Manage اتحاد سپس Donate Rankings قادر خواهید بود ببینید که در چه رتبه ایی از اتحاد قرار دارید و چه کسی بیشترین مقدار چوب یا گندم را به اتحاد داده است. در قسمت Member اتحاد می توانید مقام خود را ببینید علاوه بر آن در این قسمت گیمرهای آنلاین را مشاهده می کنید.

در کل بازی Clash Of Kings یکی از بی نظیرترین بازی های هیجان انگیز با سبک استراتژیک است که تاکنون کمپانی Elex Inc توانسته در عرصه بازی های اندرویدی منتشر کند و مخاطبان و درآمد زیادی نیز کسب نماید.

جهت راهنمایی و پرسش لطفا عضو شوید
این تابیک رو دنبال کنید

امتیاز دادن

Number of participants 1پول +14 Collapse دلیل
alieffe + 14 Interesting

دیدن لاگ امتیاز

  • تشکر شده 91 بار
  • تشکر کرده 59 بار
 نویسنده| زمان پست: 15-06-26 23:16:29
| نمایش تمام پست ها
Edited by Hamed7 at 2015-06-27 12:25

مراحل انجام بازی:

1-نصب بازی که شما میتونید بازی رو از بازار برای اندروید و یا سیب برای اپل با یک سرچ clash of king  پیدا کرده دانلود و نصب نمایید که به دلیل اینکه ورژنهای جدید بازی گذاشته میشه از گذاشتن لینک دانلود خودداری میکنم.

2-مرحله دوم اینه که بعد از اموزشی که در ابتدای بازی به صورت کوتاه توسط خود سرور بازی بهتون داده میشه تا قبل از اینکه castle Level  یا همون لوول قلعتون به شش 6 برسه اصطلاحا teleport  یا جابجا شید و به گروه ما ملحق شید.

مهم:برای اینکه به گروه ملحق شوید نباید عضو گروه دیگری باشید.اول باید از گروه فعلیتون خارج شید.

برای خارج شدن از گروه باید به قسمت Allianc بعد Manage  و در آخر Queit رو بزنید

3-در ابتدا, خود بازی یک تلپورت رایگان به بازیکن میده که نباید به راحتی اون رو از دست بدید و خیلی خیلی مهمه چون بدست اوردن تلپورت یا حق جابجایی بسیار دشوار میباشد.

توضیح:در حال حاضر بازی کلش او کینگ دارای 435سرزمین پادشاهی میباشد که اکثرا دست کشورهای خارجی از جمله آمریکا کره روسیه و ... هستند و به دلیل اینکه مرجع خاصی جهت متمرکز کردن ما ایرانیها نمیباشد در ابتدای بازی به صورت اتوماتیک به یکی از این سرزمینها وارد میشیم و پس از اینکه نتوانستیم گروهی پیدا کنیم نیروهای دشمن بهتون حمله میکنند و شما رو از ادامه بازی مایوس میکنند.

پس به این شکل که در ادامه میگم باید بازیتون رو پیش ما تلپورت کنید و به گروه ما بپیوندید
پایین صفحه یک مخصات جغرافیایی به صورت X و Y هست  مثلا نوشته X:  521  Y: 555  که این اعداد برای قلعه های مختلف متفاوت هست.رو همین مختصات بزنید تا یک صفحه برای شما باز شود که میتونید بهش مقدار بدید که شامل Kingdom و xوy هست.

به این شکل تنظیم کنید و Go To  رو بزنید:

Kingdom:300

X:332

Y:758
IRANIAN MANS
یا
K 429
X 640
Y 820
IRAN HAKHAMANESH
بعد یک جایی همون نزدیک توی زمین خالی لمس کنید و چندتا گزینه میاد که یکیشون Teleport هست. اون رو بزنید تا منتقل بشید پیش ما.
بعد یک جایی همون نزدیک توی زمین خالی لمس کنید و چندتا گزینه میاد که یکیشون Teleport هست. اون رو بزنید تا منتقل بشید پیش ما.

5-بعد از جابجایی باید به گروه ملحق شید که برای این کار روی یکی از قلعها که اول  اسمشون (IRI) هست کلیک کنید و Profile رو بزنید.توی صفحه باز شده Alliance  رو بزنید و در آخر Join کنید.تبریک کار تمام شد و به گروه پیوستید که میتونید جهت ارتباط با همگروهی ها از چت گروه در بازی استفاده کنید.

جهت استفاده ازچت گروهی نوار باریک روی گزینه ها در پایین صفحه هست که میتونید روی اون بزنید و Alliance رو انتخاب کنید.
-------------------------------------------------------------------------
بازگرداندن یا ریکاوری اکانت در بازی کلش او کینگز
درود بر دوستان
ممکن است شما بازی خودتون رو به اکانت گوگل و فیسبوک جهت ریکاوری ست نکرده باشید و بنا به هر دلیلی بازیتون رو از دست بدید.
جهت بازگرداندن بازیتون باید به شرکت سازنده بازی ایمیل بزنید تا بازی رو دوباره بهتون برگردونند.

برای این کار یک بازی جدید ایجاد کنید و برید به قسمت هلپ  طبق عکس زیر

بعد این قسمت رو بزنید


و در قسمتی که باز میشه این ایمیل رو واسشون بفرستید:

hello, i recently lost access to my base
plz get it back

my information is
·Your in-game  name
·Your experience  level
·Your castle  level


بترتیب:
اسم کستل
سابقه لرد(عددی که زیر عکس لردتون بود)
لوول کستلتون

رو واسشون بفرستید و صبر کنید تا اکانتتون برگرده.ممکنه یک تا 10 روز طول بکشه فرایند برگشت اکانتتون.
موفق باشید
----------------------------------------------------------------------
درود
شما میتونید با استفاده از کد زیر به عنوان invite gift  هدایای زیر را دریافت کنید:

gold:200 دویست عدد سکه
1-hour speedup  یکساعت کوتاه کردن زمان
50k food پنجاه کیلو گندم
50k wood پنجاه کیلو چوب.

کد:3
  1. 38594b174aea5
کپی کردن کد
جهت وارد کردن کد مراحل زیر را انجام دهید:

1-روی آواتار یا همون عکس پادشاه سمت چپ بالای تصویر کلیک کنید
2-ستینگ که بصورت چرخ دنده هست در گوشه پایین سمت راست رو بزنید
3-Invite  رو بزنید
4-در کادر خالی کد بالا را وارد و بعد اینتر رو بزنید.

بعد از این کار هدیه شما که مجموعا به ارزش 2000 سکه هست معمولا به ایمیل واقع در خود بازی میاد که میتونید از اونجا دریافت کنید.

موفق باشید...
----------------------------------------------------------------
اموزش های فوق توسط
ir.erfan.erfan
جمع اوری شده
  • تشکر شده 91 بار
  • تشکر کرده 59 بار
 نویسنده| زمان پست: 15-06-27 13:03:25
| نمایش تمام پست ها

جمع اوری منابع
1.نقشه رو باز کنید
2.یکی از مزارع جوب یا گندم رو انتخاب کنید
3.

occupy
----------------------------------------------------------------------
محیط بازی

You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|انجمن تخصصی موبایل - انجمن یوسی ایران

18-05-28 14:35 GMT+4.5 , Processed in 0.105785 sec., 21 queries .

Powered by Discuz! X3.4

Release 20180101, © 2001-2018 Comsenz Inc.

All rights reserved, For UCIRAN Forums , © 2013-2018

پاسخ سریع به بالا بازگشت به لیست