| |

انجمن یوسی ایران

 گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
 عضویت
دیدن: 1403|پاسخ: 0

[ Other ] برای طراحی یک وب سایت باید نکات زیر را رعایت کنید تا دامنه مناسب را رعایت کنید:

[کپی کردن لینک]
زمان پست: 16-12-15 00:47:12
| نمایش تمام پست ها |حالت خوانده شده
برای طراحی یک وب سایت باید نکات زیر را رعایت کنید تا دامنهمناسب را رعایت کنید:
وب وان به عنوان یک شرکت فعال در زمینه طراحی وب سایت می داند که وقتی صحبت از تملک یک صنعت به میان می آید، یک تصویرآنلاین همه چیز است. برای هر شرکتی که می خواهد وجهه خود را در اقتصاد جهانی بهطور موثرحفظ کند، صاحب تجارت می بایست یک استراتژی بازاریابی شبکه ای برجسته داشتهباشد. بدون داشتن یک طراحی جذاب و متد تبلیغاتی آنلاین، صاحبان تجارت باید ریسکنادیده گرفته شدن در این رقابت تنگاتنگ چه در عرصه جهانی و چه در یک شهر کوچک رابپذیرند.
انتخاب نام دامنه: یک مولفه اصلی در طراحی وب سایت
در وب وان، متخصصان می دانند که گرچه یک طراحی بسیار خوبلی اوت، نقش بسیار مهمی را در هر کمپین بازاریابی آنلاین بازی می کند، اما تنهاالمان اساسی برای به دست آوردن موفقیت نیست. اولین قدم برای ساخت یک تصویر موثرآنلاین، با انتخاب بهترین نام دامنه شروع می شود.
موارد اصلی که هنگام انتخاب نام دامنهباید به آن توجه کرد
هنگام کار با وب وان، تیم متخصص ما به بهترین پکیج سرویسبهینه سازی آنلاین را ارائه می دهد. انتخاب نام دامنه شرکت شما بخش مهمی از اینپروسه است. به همین دلیل در زیر چند نکته کلیدی برای متمرکز شدن بر روی آن هاآورده شده است.
استفاده ثابت از برند. ما می دانیم که یک تصویر جذاب، یک عامل مهم در موفقیت درفرآیند بهینه سازی است. در وب وان ما نه تنها بر روی آدرس IP  با کلمات کلیدی مرتبط کار می کنیم، بلکه بر روی استراتژیفعلی برند شما کار می کنیم تا بیشترین بازده سرمایه را داشته باشید. شرکتطراحی سایت
·        انتخاب های ساده و مستقیم. بسیاری از صاحبان مشاغل ( بهطور اشتباه) فکر می کنند که برای جلب توجه در دنیای آنلاین نام دامنه باید پر مغزباشد. همیشه این کار درست نیس. هر چقدر اتحاد در برندتان مهم است، همان قدر هم مهماست تا  بتوانید خود را در این فرآیند تطبیق دهید. داشتن آمار گمراه کننده ، مشتریانتانرا به سمت رقیبانتان می فرستد. بهتر است نامی را انتخاب کنید که مختص به خود شماباشد
·        از کاراکتر خاصی استفاده نکنید. درست است که گاهی اوقاتاستفاده  از کاراکتر هایی مانند خط تیره  و یا یک عدد می تواند اسم برندرا خاص کند، در عین حال می تواند در بسیاری از مواقع گمراه کننده باشد. زمانی کهبرای گفتن تک تک کاراکتر های موجود در آدرس سایتتان وقت می برد در نظر افراد بسیارخسته کننده است.
·        پسوند مناسب را پیدا کنید. در آخر، ما می توانیم به شماکمک کنیم یک پسوند مناسب برای آدرس IP  سایتتانانتخاب کنید. .com  پسوندیاست که بیشتر مواقع ترجیح داده می شود. اما اگر این پسوند ممکن نباشد می توانیم یکپسوند مناسب برای شما پیدا کنیم.

You have to log in before you can reply ورود | عضویت

قوانین امتیازات

QQ|آرشیو|اخراجی ها|تلفن همراه|فعال در زمینه های موبایل، اینترنت، کامپیوتر و مباحث مرتبط

19-02-16 07:36 GMT+3.5 , Processed in 0.124984 sec., 11 queries .

Powered by Discuz! X3.4

Release 20180101, © 2001-2019 Comsenz Inc.

All rights reserved, For UCIRAN Forums , © 2013-2019

پاسخ سریع به بالا بازگشت به لیست